Masa Tenisi
7
FIFA
15
NBA2k
4
Tenis
8
Badminton
4
Beyzbol
1
Counter-Strike
1
e-Fighting
3
E-Tenis
3
Floorball
1
Voleybol
4
Futbol
0
Basketbol
0
Buz Hokeyi
0
Hentbol
0
Alp Kayağı
0
Amerikan Futbolu
0
Avustralya Futbolu
0
Biathlon
0
Bisiklet
0
Boxing
0
Cross-Country Kayak
0
Çim Hokeyi
0
Dart
0
DOTA 2
0
Duvara karşı tenis
0
Golf
0
Hurling
0
Irlanda Futbolu
0
King Of Glory
0
Kriket
0
Lekros
0
LOL
0
MMA
0
Motor Sporları
0
Netbol
0
Overwatch
0
Özel Bahisler
0
Plaj Voleybolu
0
Politics
0
Ragbi
0
Rainbow Six
0
Rugby Birleşik
0
Salon Futbolu
0
Satranç
0
Snooker
0
Sörf
0
Starcraft 2
0
Sutopu
0
Valorant
0
Warcraft III
0
canlı
51
yaklaşan Karşılaşmalar
Masa Tenisi
FIFA
NBA2k
Tenis
Badminton
Beyzbol
Counter-Strike
e-Fighting
E-Tenis
Floorball
Voleybol
Filtreler
Sadece canli yayinlar
Müsabakalar
Kim kazanır
Tüm Maç
Puan Handikapı
Tüm Maç
Sayılar Üst/Alt
Tüm Maç
Liga Pro
Sergey Morozov
Pavel Semeshin
1
0
0
0
29
2. Set
1.34
3.00
-5.5
1.67
+5.5
1.72
74.5
TT Elite Series
Josef Braun
Bartosz Czerwinski
2
0
10
3
0
3. Set
-16.5
+16.5
53.5
Setka Cup Women
Iryna Aseieva
Veronika Andryushchenko
1
2
8
8
33
4. Set
3.50
1.26
+6.5
2.05
-6.5
1.62
1.87
95.5
1.80
Ping Pong Point Men
Volodymyr Andrievskiy
Volodymyr Kononikhin
0
1
3
7
3
2. Set
WTT Contender Taiyuan
Quek Izaac
Yew En Koen Pang
0
0
2
6
20
1
Dakika içinde başlıyor
1.85
1.87
+2.5
1.80
-2.5
1.80
1.83
75.5
1.83
Man Ho Kwan
Jing-Kai Hung
2
1
8
6
19
1
Dakika içinde başlıyor
1.12
5.50
-1.5
1.78
+1.5
1.87
1.83
76.5
1.87
Yingbin Xu
Siu Hang Lam
2
1
5
10
16
4. Set
1.55
2.30
-7.5
+7.5
91.5
Popüler Etkinlikler
Futbol
Basketbol
Masa Tenisi
FIFA
NBA2k
Tenis
Buz Hokeyi
Hentbol
Amerikan Futbolu
Avustralya Futbolu
Badminton
Beyzbol
Boxing
Counter-Strike
Dart
DOTA 2
Duvara karşı tenis
e-Fighting
E-Tenis
Floorball
Hurling
Irlanda Futbolu
King Of Glory
Kriket
LOL
MMA
Overwatch
Plaj Voleybolu
Ragbi
Rainbow Six
Rugby Birleşik
Salon Futbolu
Snooker
Starcraft 2
Sutopu
Valorant
Voleybol
Warcraft III
Müsabakalar
1x2
Normal Süre
Üst/Alt
Normal Süre
Her İki Takım Da Gol Atar
Normal Süre
Türkiye Süper Lig
Alanyaspor
Antalyaspor
344
24.05
17:00
1.66
4.20
4.50
1.93
3.25
1.80
1.47
2.45
TFF 1. Lig
Bodrumspor
Corum Belediyespor
172
24.05
13:00
1.78
3.30
3.80
1.87
2.5
1.85
1.79
1.92
İspanya La liga
Girona FC
Granada CF
565
24.05
19:00
1.22
7.00
11.00
1.84
3.75
1.87
1.62
2.18
İtalya Serie A
Cagliari
AC Fiorentina
680
23.05
18:45
4.33
3.80
1.75
1.79
2.75
1.94
1.60
2.20
Genoa
Bologna F.C.
572
24.05
18:45
3.40
3.28
2.20
1.91
2.25
1.81
1.91
1.80
Fransa Lig 2
AS St. Etienne
Rodez Aveyron
174
24.05
18:30
1.90
3.50
3.80
1.83
2.5
1.94
1.68
2.06
İtalya Serie B
Ternana
Bari
251
23.05
18:30
2.50
3.05
2.80
1.96
2.5
1.76
1.71
2.04
SSC Venezia
Palermo
252
24.05
18:30
2.00
3.40
3.50
1.87
2.5
1.83
1.72
2.01
Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
VfL Bochum
TSV Fortuna Dusseldorf
366
23.05
18:30
2.09
3.40
3.20
1.76
2.5
1.96
1.64
2.14
Türkiye Kupası
Besiktas JK
Trabzonspor
215
23.05
17:45
2.31
3.28
3.05
1.91
2.5
1.81
1.72
2.00
Brezilya Kupası
Criciuma EC
EC Bahia
260
23.05
22:00
2.73
3.00
2.45
1.97
2.25
1.76
1.92
1.79
Cuiaba MT
Goias EC
252
23.05
22:30
2.00
3.10
3.60
1.83
2
1.87
2.09
1.66
Sao Paulo FC
Aguia de Maraba
228
24.05
00:30
1.05
9.50
26.00
1.81
3.25
1.90
3.10
1.30
Ceara SC CE
CRB Clube de Regatas Brasil
224
24.05
00:30
1.91
3.15
4.00
1.74
2
2.00
2.05
1.70
Botafogo SP
Palmeiras
250
23.05
22:00
8.00
4.00
1.37
1.81
2.25
1.92
2.34
1.53
Profesional League
Al Hilal Riyadh
Al-Tai
263
23.05
18:00
1.12
8.50
11.00
1.78
4
1.95
1.64
2.11
Al Riyadh
Al-Nassr Riyadh
255
23.05
18:00
8.50
6.00
1.22
1.81
3.5
1.87
1.66
2.11
Eredivisie Conference League Play Offs
FC Utrecht
Sparta Rotterdam
297
23.05
19:00
1.68
3.80
4.33
1.86
2.75
1.86
1.66
2.09
Mısır Premier Ligi
El Zamalek
Future FC
172
23.05
16:00
1.92
3.28
3.60
1.87
2.5
1.85
1.72
2.00
Norveç 1. Division
Lyn Toppofotball
Sandnes Ulf
186
23.05
17:00
1.58
4.20
5.00
1.79
3
1.98
1.55
2.30
Daha fazla